Współpraca

Nazywam się Maria Ocioszyńska, zawodowo zajmuję się fotografią i e-commerce, a gotowanie i podróże to moja największa pasja. Warsaw Meal to wirtualne miejsce, które łączy wszystko to co sprawia, że żyję – smaczne jedzenie w gronie przyjaciół, inspirowane wspólnymi wyjazdami i przywołujące najlepsze wspomnienia. Dlaczego Warsaw? Proste, bo jestem Warsaw girl! Tworzę przepisy zarówno z wykorzystaniem polskich składników jak również przepełnione zagranicznymi aromatami. Publikuję też moje subiektywne dzienniki podróży, gdzie pokazuję wyjątkowe miejsca do zwiedzenia w Polsce i za granicą. 

Najważniejsze jest dla mnie to, żeby polecać czytelnikom przepisy, które lubię, poprawiają mi humor i przypominają wyjątkowe momenty z wyjazdu. To samo dotyczy miejsc z podróży. Zastrzegam sobie prawo do selektywnego wybierania współprac i pokazywania treści, które są spójne z moimi przekonaniami i estetyką. 

Realizuję reklamy, artykuły, posty sponsorowane lub sesje zdjęciowe z wykorzystaniem produktów zarówno w Polsce jak i za granicą np. w trakcie wyjazdu. Bardzo chętnie pomogę Ci stworzyć wyjątkową i skuteczną reklamę dla Twojej marki. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie i szukam ciekawego rozwiązania, które będzie spójne zarówno z moją estetyką jak i klimatem Twojej marki.   

Zapraszam do kontaku!

contact@warsawmeal.com